kodi iptv

kodi iptv player kurulum

Kodi iptv player kurulum

kodi iptv kurulum

Adım 1: KODI uygulamasını açın. Menüden TV‘ ye tıklayın. Açılan ekranda Enter add-on browser‘ a tıklayın.

kodi iptv

 

Adım 2: Açılan ekranda PVR IPTV Simple Client‘ e tıklayın.

kodi iptv

 

Adım 3: PVR IPTV Simple Client ekranı açıldıktan sonra Install (Yükle) butonuna tıklayın. Birkaç saniye bekleyin. Ardından Configure (Yapılandır) butonuna tıklayın.

kodi iptv

Configure‘ a tıklatıktan sonra açılan ekranda M3U playlist URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi komple yazın/yapıştırın ve OK butonuna tıklayın.

kodi iptv

 

Adım 4: Ana ekrana geri dönün. Sağ üstte %… sembolü ile kanallarınızın yüklendiğini göreceksiniz. Birkaç saniye bekleyin. Ardından menüden TV‘ ye tıklarsanız kanallarınız gelecektir. Hepsi bu kadar. İyi seyirler dileriz.

kodi iptv

 

İPTVSERVERPRO dan satın aldığınız üyeliği KODI‘ ye yüklemek bu kadar kolaydır.  İPTVSERVERPRO üyeliğinizi KODI‘ ye yükleme süresi sadece 2 dakikadır.

 

İPTVSERVER PRO ile Kodi iptv player kurulum u ile hangi kanallar izlenebilir?

Satın aldığınız üyeliği VLC Media Player  uygulamasına yükledikten sonra 30.000’den fazla içerik izlenebilir olacaktır. Bunun 10.000’den fazlası canlı kanal, 18.000’den fazlası ise film ve dizi gibi seç izle içeriğidir.

Seç izle içeriklerini durdur/oynat – ileri/geri sar – dil/alt yazı seç özellikleri ile izleyebilirsiniz.

Canlı spor, sinema, belgesel, ulusal kanallar, haber, çocuk, müzik kanalları gibi ücretli abonelik gerektiren kanalları sadece paket fiyatlarımız karşılığında izleyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)