Sıkca Sorulan Sorular

İptv hakkında merak ettikleriniz ve satın almadan önce genellikle sıkca sorulan sorular ın cevabını bulabilirsiniz.

Yayınlarınızı Test Edebilirmiyim?

Yayınlarımızı 12 saat boyunca ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Android veya Windows PC uygulamamızı yükledikden sonra whatsapp üzerinden iletişime geçerek test yayınınızı isteyebilirsiniz.

Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?
  • Android box veya Android İptv Cihazları,
  • Xtream cihazları ,
  • İphone, Macbook veya İpad Cihazlar,
  • Windows bilgisayarlar üzerinden kullanabilirsiniz.
Kaç Mgbt Hıza Sahip Olmalıyım?

Yayınlarımızı izleyebilmeniz için ADSL, FİBER, 3G veya 4,5G üzerinden izleyebilirsiniz. Normal şartlarda 16MGBT hız yeterlidir ancak HD ve üstü kalitedeki yayınlarımız için 32 MGBT üstü internet hızına sahip olmalısınız.

Çift Kullanıcı Paket Alabilirmiyim?

İptv üyeliginizi tüm platformlara kurabilirsiniz; Örnegin ( PC, TV , TELEFON ) ancak aynı anda açarsanız panel bunu tespit eder ve üyeliginiz kapatılır. Sadece tek yerden açık kalacak şekilde izleyebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri nelerdir?

Satın alacagınız üyeliginizi 3D secure alyapısı ile kredi kartı ile güvenli birşekilde ödeyebilirsiniz.

  • Paypal, Payoneer, Skrill, Bitcoin, Banka Havala veya EFT olarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirisniz.
Teslim süreci nasıl işliyor ?

İPTV SATIN AL adresi üzerinden dilediginiz paketi seçip satın aldıkdan sonra whatsapp üzerinden hızlı birşekilde aktivasyon gerçekleştirilmektedir.  Ödeme işlemi esnasında vermiş oldugunuz mail adresinizi bizlere iletmeniz yeterli olacakdır.

Serverlarınız hakkında bilgi alabilirmiyim?

Tabi, Herbir server ımız. 20Ggit network üzerinden yayın hizmeti vermektedir. Güncellenen en yeni donanıma sahip serverlarla sizlere kesintisiz ve stabil bir şekilde yayın vermekteyiz. Daha stabil yayın izlemek için İPTV DONMA SORUNU sayfası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Garanti ve iade politikamız? 

Satın almış oldugunuz iptv üyeliginiz; %99.6 kesintisiz yayın verme garantisi bulunmaktadır. Tabiki; iade seçenegimiz mevcut ancak bunun için bazı şartlarımız vardır. Lütfen satın alma sürecinizi yapmadan önce test yayınımızı deneyebilirsiniz.

5/5 - (4 votes)