unimax iptv player

Xiomi mi tv stick iptv kurulum

xiomi mi tv stick iptv kurulum

xiomi mi tv stick iptv kurulum. Son zamanlarda en çok satılan ürünler arasında yer alan Xiaomi Mi TV Stick üzerinde IPTV yayınlarını izleyebilirsiniz. Temel kullanım amacına değinecek olursak bu cihaz televizyonu akıllı tv’ye dönüştürüyor ve Android TV özelliklerini sahibi olduğunuz televizyon üzerinde tam anlamıyla kullanmanızı sağlıyor.

IPTV yayınlarını televizyon üzerinde izlemek isteyen ancak SMART TV’si olmayan tüm kullanıcılar tercih edebilir. TV Stick; Stabil çalışması, Hızlı kurulum, 1080p Full HD yüksek görüntü kalitesi, diğer cihazlara göre uygun fiyatlı olması ve gerçek Android TV yazılımına sahip olması gibi temel özellikleri bu cihazın en büyük artısıdır.

 

Xiaomi Mi TV Stick İPTV Kurulum Aşamaları

1. Google Playstore üzerinden Downloader by AFTVnews uygulamasını indirin ve açın. (Turuncu renkli uygulama).
2. Home sekmesine gelip oradaki kutucuğa tvboxplayer.app yazıp GO yapın.
3. Uygulamayı indirecektir INSTALL yapın ve Bilinmeyen kaynaklardan uygulamaya yükleme izin verin yani sağ taraftan açılan menüden Downloader by AFTVnews uygulamasına izin verin.

Uygulama başarılı bir şekilde yüklendi 👍

TV Box Player uygulamasını açabilirsiniz.

TV Box Player uygulaması sizden 1234567891 şeklinde bir aktivasyon kodu isteyecektir. Aktivasyon kodu İPTVSERVERPRO üzerinden IPTV aboneliği satın aldığınızda WhatsApp Canlı Destek üzerinden size gönderilecektir.

Canlı Destek üzerinden aldığınız aktivasyon kodunu uygulamaya girdiğinizde kanal listeniz otomatik olarak 5-10 saniye içerisinde yüklenir. Başka herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Aktivasyon kodunuz size özeldir hiç kimseyle paylaşmayın.

Hesabınızda tüm kanal listesi yer alacaktır. Kanal listesi gruplandırılmış bir şekilde görünecektir.

Kanal listesi üyeliğinizin süresi boyunca otomatik güncellenir. TV Box Player her giriş yaptığınızda kanal listesini otomatik güncellemektedir.

TV Box Player reklamsız ve ücretsiz iptv uygulamasıdır.

xiomi mi stick tv kurulum

İyi seyirler dileriz.

 

WHATSAPP

 

5/5 - (1 vote)